Symulator Proceduralny Mostu Gąsienicowego MG-20

jest nowoczesnym narzędziem szkoleniowym przewidzianym do nauki podstawowych czynności z zakresu obsługi samego urządzenia, a także wszystkich procedur przygotowawczych mostu do pracy jak i procedur bezpieczeństwa w trakcie wykonywanych czynności składania i rozkładania przęsła.

 

Symulator ten kładzie wysoki nacisk nie tylko na wierność odtwarzanej procedury obsługi, ale również na jakość wizualną oraz realizm odbioru przekazywanych informacji. Dzięki atrakcyjnej formie są one szybciej przyswajane i dłużej zapamiętywane przez użytkownika aplikacji, redukując tym samym koszty szkolenia oraz zapewniając jego pożądany efekt.

 

Opracowany przez OBRUM sp. z o.o. symulator oraz program szkoleniowy z zakresu obsługi mostu gąsienicowego MG-20, składa się z kilku istotnych etapów oraz procedur wiernie odtworzonych w środowisku komputerowym z wykorzystaniem wirtualnej technologii oraz rzeczywistego kontrolera stosowanego w warunkach normalnej pracy urządzenia.

 

Użytkownik ma możliwość wyboru jednego z kilku trybów szkolenia (tryb nauki, tryb testu, tryb bojowy), a łatwość i intuicyjność obsługi aplikacji pozwala na proste uruchomienie aplikacji na standardowym komputerze klasy PC, jak i systemach znacznie bardziej zaawansowanych typu CAVE, w których to osoba szkolona może niemalże stanąć obok wirtualnego mostu i wykonać wszystkie czynności które musi przeprowadzić w rzeczywistości podczas rozkładania przęsła na przeszkodzie.